Forum za prijatelje






PRIDRUZITE NAM SE DA UCINIMO ZAJEDNO FORUM ZA PRIJATELJE MNOGO BOLJIM!
VELIKI POZDRAV OD ADMINA FORUMA...

Join the forum, it's quick and easy

Forum za prijatelje






PRIDRUZITE NAM SE DA UCINIMO ZAJEDNO FORUM ZA PRIJATELJE MNOGO BOLJIM!
VELIKI POZDRAV OD ADMINA FORUMA...

Forum za prijatelje

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljstvo se ne bira, ono biva! Ko zna zbog čega, kao ljubav...


    KAKO STEĆI PRIJATELJE

    avatar
    MiMica*
    Senior


    Broj poruka : 181
    Datum upisa : 23.07.2009

    KAKO STEĆI PRIJATELJE Empty KAKO STEĆI PRIJATELJE

    Počalji  MiMica* Čet Avg 06, 2009 12:46 pm

    ekipaa

    KAKO STEĆI PRIJATELJE?

    KAKO STEĆI PRIJATELJE Untitled2ud1

    Za to ne postoje određene metode. Prijatelja se ne može kupiti. Ipak, usprkos tome, postoje određeni načini ponašanja koji olakšavaju stvaranje prijateljstva. Pored strpljivosti i umijeća čekanja tu je povjerenje. Oni koji su se jedanput razočarali u nekom prijatelju ili prijateljici skloni su zatvaranju. Reći će: ''To mi se više neće dogoditi. Radije neću imati prijatelja, nego trpjeti i podnositi da se moje povjerenje zlorabi.''

    Ipak, budem li tako mislio, neću više nikad imati prijatelja. Nekoj ću osobi ipak pružiti priliku da probije oklop mog nepovjerenja. Mogu se otvoriti nekome samo ukoliko sam svjestan da se povjerenje može zlorabiti. Uvijek je potrebna veća zaliha prijateljstva. Neću otvoriti sva vrata odjednom. No moram ih barem odškrinuti. Povjerenje će me vratiti spoznaja da moja osobna vrijednost ne ovisi o tome, i da i netko drugi može biti moj prijatelj. Potrebno mi je neko vrijeme kako bi se smirio i prihvatio drugoga, jer inače prijatelja trebam da bih mogao živjeti. Prijateljstvo se ne smije iskorištavati, jer će tada lako biti zlorabljeno.

    KAKO STEĆI PRIJATELJE Zapestnica_prijateljstva

      Sada je Čet Mar 28, 2024 10:38 pm